Toplam Yükleme : 10.707.974

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 Türkçe Yama

  • Boyutu:5527 Kb.
  • Üretici:EDELYE © TURKISHE
  • Tarih:01.02.2010
  • Bu Hafta: 279
  • Toplam:2.356
%100 İndirin
Aciklama:
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas eski CIA ajanı Tom Clancy tarafından 1999 yılında kaleme alınan Rainbow Six adlı romandan oyun dünyasına kazandırılan bir yapıttır. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas aksiyon tarzı oyun severlerin ilgisini çekebilecek heyecan dolu bir oyun olma özelliği taşıyor.

Oyunun konusu Las Vegas kentinde geçiyor. Las Vegas eskiden denetimden uzak, yasadışı işlerin döndüğü bir şehirmiş. Vilayet zaten Nevada Eyaleti'ndeki dev bir çöl üstüne kurulmuştur. Las Vegas günümüzde ise kumarhaneleri, otelleri ve devasa eğlence dünyası ile ünlüdür.
Oyunda Logan Keller, Rainbow takımının kaptanıdır. Kendisi ve iki arkadaşı Meksika'daki bir operasyona gönderilir. Burada aynen Ghost Recon: Advanced Warfighter'daki gibi bir hava indirme operasyonu ile olayı çözmesi için çatışmaların tam ortasına indirilir. Fakat olaylar düşündükleri gibi gelişmez ve iki arkadaşını operasyonda kaybederek geri çağrılır. Bundan sonraki görevi ise teröristlerin kumarhaneleri ve otelleri ele geçirerek bir kaos ortamı yaratıldığı Las Vegas olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.