Toplam Yükleme : 10.658.746

Arex Galaxy 2.1.3 Türkçe Yama

Arex Galaxy 2.1.3 Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:5130 Kb.
  • Üretici:Edelye
  • Tarih:05.02.2010
  • Bu Hafta: 50
  • Toplam:924
%100 İndirin
Aciklama:
Arex Galaxy için hazırlanmış Türkçe Yamadır.
Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşımlar yapmanızı sağlıyor.

Açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programı olan Ares kendi ağı üzerinden kullanıcılara birbirlerine bağlanabilmelerini ve sanal bir bağ kurmalarını hedefleyerek çalışan bir sistem. Yazılım son güncellemeleriyle BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları gibi bir çok yeni özellikte barındırıyor. Ares ile kendi kanalınızı oluşturabilir veya hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Arex Galaxy 2.1.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Arex Galaxy 2.1.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Arex Galaxy 2.1.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.