Toplam Yükleme : 10.656.026

Makeup Pilot 4.3 Türkçe Yama

Makeup Pilot 4.3 Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:175 Kb.
  • Üretici:SULTAN AKYILDIRIM (OwL)
  • Tarih:07.02.2010
  • Bu Hafta: 84
  • Toplam:1.081
%100 İndirin
Aciklama:
Tanıtım ve Kurulum Bilgileri: MakeUp Pilot 4.0.1 bir makyaj yardımcı programıdır. Bu program ile resimlerinize istediğiniz gibi makyaj yapabilirsiniz. İster makyajsız çekilmiş resimlerinize makyaj uygulayın , isterseniz resim üzerinde makyaj düzeltmeleri yapın. MakeUp Pilot 4 ile Sivilce, kırışıklık gibi istenmeyen görüntülerin önüne geçebilirsiniz. MakeUp Pilot ile kusursuz resimler hiçte uzak değildir. İndireceğiniz bu yama ile Make Up Pilot4 programını Türkçe olarak Kullanabileceksiniz. Yeni Araçlar: Ruj , Allık , Yüz Pudrası , Diş beyazlatıcı fırça , Göz rengi değiştirici. Yamanın Kurulumu: Yamayı kurmaya başlamadan önce MakeUp Pilot 4 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı MakeUp Pilot4 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\MakeUp Pilot\Languages klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmussanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız. Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\MakeUp Pilot\Languages klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Makeup Pilot 4.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Makeup Pilot 4.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Makeup Pilot 4.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.