Toplam Yükleme : 10.704.992

Legendary Türkçe Yama

Legendary Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:7575 Kb.
  • Üretici:Erdal Samuk
  • Tarih:10.12.2010
  • Bu Hafta: 318
  • Toplam:6.479
%100 İndirin
Aciklama:
Legendary Spark Unlimited yazılım firması tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir oyundur. PlayStation 3, Xbox 360 ve PC ortamları için tasarlanan oyun eski yunan mitolojisini konu edinmiştir.
Oyunda yunan inançlarına göre tanrılar arasındaki dalaşmanın insanlara yansıması ele alınmış. Yunan mitolojisinde pandoranın kutusu, içerisinde kötülükleri ve tehlikeli yaratıkları barındıran açılmaması gereken bir kutudur. Hatta kutunun üzerinde "Bu kutuyu açmayın" yazmaktadır. Ancak insanda bulunan merak (eski yunan inanışlarına göre tanrı Zeus, yine tanrı Prometheus'dan intikam alabilmek için pandoraya merak duygusunu vermiştir.) sonunda bir şekilde bu kutunun açılmasına sebep olmuştur. Pandora yaptığına pişman olmuştur ancak artık kötülük ve herbiri diğerlerinden daha tehlikeli olan yaratıklar dünyaya yayılmıştır. Tüm bunlar yunan mitolojisinden oyunda ise durum şöyle gelişiyor.

Oyundaki kahramanımız Charles Deckard isimli profesyonel bir hırsızdır. Öyleki Charles Deckard yer altı dünyasında hırsızların efsane kralı olarak bilinir. Kahramanımız her türlü teknolojik bilgiye sahip olup en modern güvenlik önlemleriyle korunan mekanlara bile sessizce sızabilmektedir. Aslında pek tarzı olmamasına rağmen teklif edilen yüksek ücret nedeniyle bir müzeyi soyma işi almıştır.
Deckard mükemmel bir plan hazırlayarak Pandora'nın Kutusununda bulunduğu müzeye girer. Kutu hakkında bilgi sahibi olmayan kahramanımız yanlışlıkla kutuyu açar ve kutuda hapis olan o şeytani yaratıkların serbest kalmasına sebep olur. Artık insanlar ile mitolojik yaratıklar arasında büyük bir savaş başlamıştır. Alpha Wolf, Werewolf, Minotaur, Nari, Kraken gibi korkunç varlıklar insanlara dehşet saçmaktadır.
Deckard ise insan oğlunun kurtuluşunun anahtarı olan bir mühür ile kalakalmıştır. Kahramanımıza bundan yapacağı tek bir seçenek kalmıştır. Gizli bir askeri örgütün yardımı ile bu korkunç yaratıklara karşı savaşıp, gerçek ile efsane arasındaki kapıyı mühürlemelidir, yoksa tüm insanlık yok olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Legendary 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Legendary 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Legendary Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.