Toplam Yükleme : 10.657.402

Xilisoft Video Converter 5.1.37 Türkçe Yama

Xilisoft Video Converter 5 Resmi
  • Boyutu:86 Kb.
  • Üretici:disclosure
  • Tarih:12.02.2010
  • Bu Hafta: 53
  • Toplam:979
%100 İndirin
Aciklama:
Bilgisayar dünyasında en yaygın kullanılan video dönüştürücülerden birisi olan Xilisoft Video Converter 5, bilinen tüm video ve ses dosyalarını birbiri arasında dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Program video dönüştürme hızı ve görüntü kalitesi olarak oldukça yüksek kapasiteye sahiptir. Xilisoft Video Converter 5.1.37 profesyonel video ve film işlemeden basit ev videoları içinde idealdir. Xilisoft Video Converter 5 yüksek video kalitesinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirebilmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program aracılığı ile dönüştürerek pda, mobil telefon, ipod gibi taşınabilir aygıtlarınıza direkt gönderebilir ve cihazlarınız üzerinden videoları izleyebilirsiniz.

Xilisoft Video Converter 5.1.37 ile aynı anda birden fazla video formatını dönüştürebilirsiniz. ÜĞstelik her birini ayrı video formatlarında kaydedebilirsiniz. Xilisoft Video Converter 5.1.37 ile video kesme ve parçalara ayırma, video birleştirme, video yakınlaştırma, video kırpma, videoya metin ve resim fligranı ekleme, efekt ekleme gibi bazı video işlemleride yapılabilmektedir.

Xilisoft Video Converter 5.1.37 Programının Başlıca Özellikleri

* Çalışabildiği Uyumlu cihazlar
o iPod
o iPod nano
o iPod classic
o iPod shuffle
o iPod touch
o iPhone
o iPhone 3G
o iPhone 3GS
o Apple TV
o PSP
o PS3
o Xbox
o Xbox 360
o General 3GP mobile phone
o BlackBerry
o Archos, Creative Zen, iRiver gibi MP4 Playerlar
o Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 gibi PDA cihazlar
* Dönüştürme işlemi Yapabildiği Dosya Türleri
o Desteklediği Video formatları
+ AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
o Desteklediği Ses formatları
+ MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format
o Desteklediği Görüntü formatları
+ BMP, GIF, JPEG, PNG
* Dönüştürme işleminde video, ses ve resim çıktı formatları
o Video çıktı formatları
+ AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV
H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
o Ses çıktı formatları
+ MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format
o Görüntü çıktı formatları
+ BMP, GIF, JPEG, PNG


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Xilisoft Video Converter 5.1.37 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Xilisoft Video Converter 5.1.37 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Xilisoft Video Converter 5.1.37 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.