Toplam Yükleme : 10.704.987

Gears of War Türkçe Yama

Gears of War Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:6068 Kb.
  • Üretici:Edelye
  • Tarih:17.02.2010
  • Bu Hafta: 1212
  • Toplam:3.444
%100 İndirin
Aciklama:
Gears of War adlı oyunun Türkçe Yamasıdır. Oyun %99 oranında Türkçe'ye çevrilmiştir.
Oyunun Konusu:
Sera gezegeninde insanlar mutlu bir hayat sürmektedirler. Ancak bu mutluluk ve sevinç tablosu, yer altından gelen Locust’ların ordusu ile tarihe gömülür. Çünkü Locust’lar bir anda ortaya çıkmış ve insanlara sürpriz yapmıştır. Büyük bir savaş sonucunda insanlar kaybeder ve sağ kalanlar ise küçük bir kısım olmuştur. Bunlarda Sera’da başka yerlere sıkışıp kalmışlardır. Ancak gezegenin diğer kısımları kullanılmaz haldedir. Harabe bu ortamda bizde başına buyruk ve disiplinsiz olan Marcus Feniz adında bir askeri yönetiyoruz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Gears of War 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Gears of War 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Gears of War Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.