Toplam Yükleme : 10.707.974

ImmTOO HD Video Converter 1.09 Türkçe Yama

ImmTOO HD Video Converter  Resmi
  • Boyutu:6 Kb.
  • Üretici:Edelye
  • Tarih:17.02.2010
  • Bu Hafta: 58
  • Toplam:795
%100 İndirin
Aciklama:
imm To Hd Video Converter için hazırlanmış Türkçe Yamadır.
HD Video Converter ile tüm videolarınızı MPEG2 TS Video, HD H264 TS Video, HD WMV Video, HD DivX Video, HD Xvid Video, HD H.264 Video, HD Quick Time Video, HD MPEG4 Video, HD FLV Video, HD MKV Video gibi pek çok HD formatına dönüştürebilir, kaydedebilir veya DVD'ye yazdırabilirsiniz.
E.M. HD Video Converter sadece HD formatını DVD'ye dönüştürmekle kalmaz, SD (standard-definition) formatını da FLV-HD, WMV-HD, MPEG4-HD, H.264-HD gibi pek çok HD formatına dönüştürebilir. Program birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürmenize izin verir. Ayrıca birden fazla videoyu tek dosyada birleştirebilir. Kolay kullanım için tasarlanan arayüzünde sürükle-bırak yöntemiyle işlemlerinizi pratik şekilde yapabilirsiniz. Program dönüştürme işlemini en yüksek kalitede (HQ, HD) yaparak profesyonel kullanımlar için de uygun bir seçenek sunar.

E.M. HD Video Converter Temel Özellikleri:

Videolarınızı Blu-ray/AVCHD formatına dönüştürerek Blu-ray/AVCHD diske kaydedebilirsiniz. Tüm videoları H.264 TS HD veya MPEG-2 TS HD formatına dönüştürür ve Blu Ray/AVCHD DVD olarak yazdırabilir. Böylece Blu-ray oynatıcılar ve PS3'lerde videolarınız çalışabilir.
WMV-HD formatına dönüştürerek DVD'ye yazdırdığınız videolar XBOX360'da çalışır.
DVD (*.vob) ve MKV formatlarını HD video formatlarına dönüştürür.
Tüm video dosyalarını DivX-HD formatına dönüştürerek DivX DVD diske yazdırır.
AVCHD disklerinden DVD ve HD video formatlarına kopyalama yapabilir.
ts, mts ve m2ts formatlarını AVCHD, DVD veya diğer HD Video formatlarına dönüştürebilir.
HD videoları DVD veya diğer HD Video formatlarına dönüştürebilir.
Tüm video dosyalarını MOV-HD, Xvid-HD, MKV-HD, MPEG4-HD, FLV-HD formatlarına dönüştürebilir.
Desteklediği Girdi (input) Formatları:
TS, MTS, M2TS, AVI, MPEG, MPEG2 TS, MP4, MKV, WMV, 3GP, GIF, FLV, SWF, RM, RMVB, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC Video, MOV, FLV, Youtube FLV, iPod, PSP, Zune, 3GP, Apple TV, iPhone, VCD, SVCD, DVD, AVCHD ve diğerleri...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ImmTOO HD Video Converter 1.09 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ImmTOO HD Video Converter 1.09 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ImmTOO HD Video Converter 1.09 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.