Toplam Yükleme : 10.656.536

The Saboteur Türkçe Yama

The Saboteur Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:345 Kb.
  • Üretici:EDELYE
  • Tarih:22.02.2010
  • Bu Hafta: 112
  • Toplam:1.154
%100 İndirin
Aciklama:
II.Dünya savaşı konu alan bu oyunu artık Türkçe oynayabileceksiniz.
Call of Duty, Brothers in Arms, Medal of Honor gibi popüler oyunlar aslında bize ikinci dünya savaşında konu bırakmamıştı. COD, BIA ve MOH oyunlarından geriye konu kalmayınca dünyaca ünlü oyun yapımcısı Electronic Arts (EA) II.Dünya savaşına farklı bir açıdan yaklaşmayı denedi.
Evet Electronic Arts tarafından geliştirilen The Saboteur; konusunu savaş cephelerinden almıyor. Oyunun konusu Fransanın başkenti Paris sokaklarında geçiyor.

Kahramanımız Sean Devlin, araba ve motorlara düşkün bir İrlanda gencidir. Sean ve ona destek olan arkadaşları Fransa - Almanya sınırında yapılacak olan bir yarışa katılırlar. Bu arada aynı yarışa Almanların ünlü yarışçısı da katılır. Alman yarışçı hile yaparak yarışı kazanır ve Devlin’in hakkını gaspeder. Sean Devlin ve kankası diğerlerinin uyarılarına aldırmadan Alman yarışçının peşine düşerler ve aracını uçurumdan aşağıya yuvarlarlar. Aslında Alman sürücü, göründüğü gibi sadece bir yarışçı değil aynı zamanda tehlikeli bir nazi savaşçısıdır.Sean Devlin'in arkadaşını, onun gözleri önünde öldürürler.

Bu olaydan sonra irlandalı genç intikam için yemin eder ve oradan ayrılır. Özgürlüğüne kavuştuğunda karşılaştıklarına inanamaz, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Almanya 2. Dünya Savaşını çıkarmıştır.

Sean Devlin zaten sevmediği Almanlardan artık daha çok nefret etmaktedir. Bir gün barda otururken yanına yaklaşan Fransız bir adam ona direnişe katılmasını teklif eder. Paris'teki Nazi işgaline karşı koymayı, Fransız olan rahmetli kankasının en çok isteyeceği şey olarak düşünen Sean, teklifi kabul eder ve oyun başlar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Saboteur 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Saboteur 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Saboteur Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.