Toplam Yükleme : 10.657.393

Stronghold Crusader Osmanlı Yaması

Stronghold Crusader Osmanl Resmi
  • Boyutu:7517 Kb.
  • Üretici:ѕραη∂αυєя
  • Tarih:26.02.2010
  • Bu Hafta: 1001
  • Toplam:5.993
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticinin Açıklaması : Uzun uğraşlar sonunda hazırladığım bu yama ile Stronghold Crusader oyunundaki kilise çanları ezan sesi olarak, askerlerin hücum sesi de Osmanlı hücum marşı olarak değiştirildi. Yapılış öyküsünü anlatayım; önce bu orijinal seslerin olduğu bölümü buldum oyun klasöründen, sonra converter türü programlarla mp3 formatlarına çevirdim ve gerekli seslerin isimlerini aldım. hangi müzik ile değiştireceğimi kararlaştırdıktan sonra bunu da gerekli formata çevirdim ve orijinal dosya ile değiştirdim. oyuna girip baktım; kiliseye tıkladığımda 4 dakka ezan çalıyordu ve hücuma kalkıldığında da 3 dakika boyunca hücum marşı çalıyordu. Tabii bunları biraz kısaltmak gerekiyordu; mp3 kesme programı ile müziklerden en hareketli kısımları aldım. sonra yine diğer dosyalarla değiştirdim ve sonunda oldu.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Stronghold Crusader Osmanlı 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Stronghold Crusader Osmanlı 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Stronghold Crusader Osmanlı Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.