Toplam Yükleme : 10.660.987

TuneUp Utilities 2010 Türkçe Yama

TuneUp Utilities 2010 Türk Resmi
  • Boyutu:11294 Kb.
  • Üretici:МiқαDo
  • Tarih:07.03.2010
  • Bu Hafta: 100
  • Toplam:5.137
%100 İndirin
Aciklama:
Popüler Windows optimizasyon programının yeni sürümü TuneUp Utilities 2010 dan itibaren temin edilebilecek. Program bu sürümüyle beraber Windows 7'yi de resmi olarak destekleyecek. Bunun dışında bilgisayarınızın performansını arttıracak ve bakımını yapacak bir dizi yeni fonksiyon da sizi bekliyor.

Windows Vista ve 7 için geliştirilmiş olan ve masaüstünde bilgisayarınızın durumunu gösteren mini uygulama yenilikler arasında yer alıyor. Bu masaüstü aracı üzerinden direkt optimizasyon fonksiyonlarına erişebiliyorsunuz.

Turbo modu ve Live-Optimization
TuneUp Utilities 2010'un dikkat çeken bir diğer özelliği ise Turbo modu. Bu mod sayesinde istediğinizde gereksiz arka plan fonksiyonlarını kapatabilir ve bilgisayarınızın performansını arttırabilirisiniz.

Live-Optimization tepki sürelerini kısaltıyor ve bilgisayarınız birden çok çalışan programın yükü altında olsa bile program başlangıçlarını hızlandırıyor. Bunların dışında programın yeni arabirimi size hangi optimizasyon ilkelerinin uygulanması gerektiğini gösterecek.
Tuneup Utilities 2010 programını bu yama ile Türkçeleştirebilirsiniz.
Üreticinin Açıklaması:İlk defa Türkçe yama yaptım hemde Almanca dan hatalarım vardır görmezlikten gelin...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde TuneUp Utilities 2010 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce TuneUp Utilities 2010 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra TuneUp Utilities 2010 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.