Toplam Yükleme : 10.705.009

Half Life 2 - Episode Two Türkçe Yama

Half Life 2 - Episode Two  Resmi
  • Boyutu:5784 Kb.
  • Üretici:Mehmet KARDAŞ
  • Tarih:07.03.2010
  • Bu Hafta: 1966
  • Toplam:6.373
%100 İndirin
Aciklama:
Herhalde bilgisayarda oyun oynayıpta Half Life ile tanışmayan yoktur. ilki 1998 yılında Valve Software tarafından tasarlanan Hile Life, FPS bilim kurgu oyunlarının en başında gelen yapıtlardandır.
Half-Life Dr. Gordon Freeman isimli henüz üniversiteden yeni mezun olmuş bir fizikçiyi konu edinmektedir. Oyun, yanlış giden bir ışınlanma deneyinin ardından Dr. Freeman'ın içinde bulunduğu yeraltı gizli araştırma tesisinden kaçışını konu alıyor.

Half-Life 1998 yılında o senenin en iyi oyunu seçiliyor. Yakaladığı bu başarıdan sonra Half-Life 2 için kolları sıvayan yapımcı Oyunun 2.Serisini 2004 yılında oyun severlerle buluşturuyor. Tabiki sonrasında Half Life 2 - Episode One, Half Life 2 - Episode Two ve Half Life 2 - Episode Three ile seriye devam ediliyor.

Half-Life 2: Episode Two The Orange Box, Half-Life 2 oyununun devamı niteliğindedir. Episode Three'nin resmi çıkış tarihi ise henüz açıklanmamakla birlikte 2010 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Half Life 2 : Episode Two The Orange Box Türkçe Yama ile;

Oyun menüleri,
Oyun içi altyazılar
Video altyazıları tamamen Türkçeleştirilmiştir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Half Life 2 - Episode Two 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Half Life 2 - Episode Two 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Half Life 2 - Episode Two Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.