Toplam Yükleme : 10.662.219

KillAdTR v0.11

  • Boyutu:101 Kb.
  • Üretici:Alper Güleryüz
  • Tarih:19.10.2002
  • Bu Hafta: 51
  • Toplam:1.578
%100 İndirin
Aciklama:
İnternette gezinirken aniden açılan, pop-up diye tabir edilen reklam pencereleri herkesin sinirini bozar. Bu tür pencereler hem internet hızınızı yavaşlatır, hem de pencereler arası geçişi zorlaştırır. İşte KillAdTR bu sorunlara çare bulmak için tasarlanmış. KiilAdTR Benim şu ana kadar gördüğüm en iyi reklam önleyici. Çok küçük bir alan kaplıyor (197 Kb). Sistem Tray'da çalışarak size rahatsızlık vermiyor. Beğenerek kullandığım için türkçeye çevirme gereği duydum. Umarın sizde beğenirsiniz. Programın tek eksik görülen tarafı ise Opera'da ara sıra çalışmıyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde KillAdTR v0.11'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce KillAdTR v0.11 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra KillAdTR v0.11 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.