Toplam Yükleme : 10.657.387

Xilisoft ISO Burner Türkçe Yama

Xilisoft ISO Burner Türkçe Resmi
  • Boyutu:86 Kb.
  • Üretici:Turk-Krall
  • Tarih:25.03.2010
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:437
%100 İndirin
Aciklama:
Xilisoft ISO Burner şık ve profesyonel arayüzü ile ISO kalıplarını basit bir kaç tıklamayla CD veya DVD ortamına kaydetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Xilisoft ISO Burner .iso uzantılı dosyaları kolayca CD, DVD aygıtlarına kaydeder.
Program CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R DL türü aygıtları destekeler. Xilisoft ISO Burner ile boot CD hazırlayabilir ya da iso film kalıplarını direkt DVD medyalara yazdırabilirsiniz. Xilisoft ISO Burner BIN/CUE, IMG, MDF, NRG, CDI, B5i, B6i ve DMG kalıplarını destekler.

Xilisoft ISO Burner kalıp dosyalarını en hızlı ve güvenli bi şekilde kaydedebileceğiniz yegane programdır. temel olarak üç adımda tüm kalıp dosyalarını CD ortamına kaydedbilirsiniz. Böylece zaman ve enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Xilisoft ISO Burner tekrar yazdırılabilir medyaları ve silinebilir aygıtlarıda destekler.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Xilisoft ISO Burner 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Xilisoft ISO Burner 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Xilisoft ISO Burner Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.