Toplam Yükleme : 10.655.516

Adobe Dreamweaver CS4 Türkçe Yama

  • Boyutu:10164 Kb.
  • Üretici:SERHAT ARKAN
  • Tarih:06.09.2011
  • Bu Hafta: 1404
  • Toplam:9.525
%100 İndirin
Aciklama:
Adobe Dreamweaver CS4 için hazırlanmış Türkçe Yama. Bu yama ile Adobe Dreamweaver programını %100 Türkçe kullanabilirsiniz.
andartları temel alan Web siteleri ve uygulamalar tasarlayın, geliştirin ve sürdürün
Sektörün önde gelen web tasarım araçlarını kullanarak birinci sınıf web siteleri ve uygulamalar oluşturun. Adobe® Dreamweaver® CS4 yazılımı web tasarımcıları, web geliştiricileri ve görsel tasarımcılar için idealdir.
Zengin CSS, JavaScript, SWF ve dinamik içeriklerinizle Dreamweaver'da gerçek dünya görünümünde doğrudan çalışın. Sık kullanılan JavaScript çerçevelerinden üçüncü taraf web gereçlerini hızlıca kendi sayfalarınıza entegre edin.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Adobe Dreamweaver CS4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Adobe Dreamweaver CS4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Adobe Dreamweaver CS4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.