Toplam Yükleme : 10.705.005

Fifa Manager 2010 Türkçe Yama 2.1

  • Boyutu:7518 Kb.
  • Üretici:Çağrı Tuğrul CANBOL
  • Tarih:28.04.2010
  • Bu Hafta: 922
  • Toplam:7.746
%100 İndirin
Aciklama:
Türkçe Yama bu sürüm ile sizlere bir çok kolaylık sunan 2.1 versiyonuna yükseltilmektedir. TDN Türkçe Yama bu sürümde; oyunu dilediğiniz zaman Türkçe ya da İngilizce olarak oynamanıza imkan sunan, yeni Türkçe Yama sürümleri çıktıkça sizi otomatik olarak haberdar eden ve daha bir çok özelliği bünyesinde barındıran TDN Arayüz programı içerisine dahil edilmiştir. TDN Arayüz programı ilk olarak 2007 senesinde çıkmış, ancak daha sonra geliştirilmesine ara verilmişti.

Kurulum Yönergeleri:

* İndirdiğiniz TDN_FIFA_Manager_10_Turkce_Yama_v2_1.zip dosyası içerisinden çıkan TDN_Arayuz_Setup.exe dosyasını çalıştırın. Program kendini otomatik olarak kurup masaüstüne kısayol oluşturacaktır. Bu kısayolu çift tıklayarak programı başlatabilirsiniz.
* Programın çalışması için sisteminizde .NET Framework 3.5'in kurulu olması gerekmektedir. Çoğu sistemde bu framework zaten kuruludur ve ayrıca indirip kurmanıza gerek yoktur.
* Eğer oyununuzu standart yükleme dizinine kurmadıysanız Ayarlar menüsünden FIFA MANAGER 10 dizininizi seçin. Aksi takdirde yama çalışmayacaktır.
* TDN Arayüz programını tüm özellikleri ile kullanabilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Eğer internet bağlantınız aktif değil ise, program güncellemeleri kontrol edemez, haberleri ve oyunu oynayan kişi sayısını görüntüleyemezsiniz.
* Eğer programı başlatamaz ya da program açıkken programın çökmesine neden olan bir hata ile karşılaşırsanız .NET Framework 3.5'i yüklemeniz gerekmektedir.


TDN Arayüz v2.1 ile gelen yenilikler:

*Türkçe Yama v2.1 sürümünü içerir.
*Mail Haberleri %30 oranında Türkçeleşir.
*Röportajlar %70 oranında Türkçeleşir.
*Web Sitesi %85 oranında Türkçeleşir.
*Online Mod'un genel hatları Türkçeleşir.
*Arayüz tarafından verilen hata mesajları anlaşılır hale getirildi.


TDN Arayüz v2 ile gelen yenilikler:

* Türkçe Yama v2 sürümünü içerir.
* Oyunu bu arayüz ile çalıştırdığınızda Türkçe, arayüz kapalı ve oyunu normal olarak çalıştırdığınızda ise orijinal dili ile oynayabilirsiniz.
* Yeni bir Türkçe Yama sürümü yayınlandığında arayüz sizi anında haberdar eder ve güncellemenizi ister.
* Arayüz içerisinde TDN'den ve TDN Spor Merkezi'nden son haberler RSS'i bulunmaktadır.
* Sizinle birlikte kaç kişinin o anda FIFA Manager 10'u Türkçe olarak oynadığını görebilirsiniz.


Notlar:

* Sunucularımız üzerinde bulunan bu program her türlü taramadan geçmiştir. Virüs ve casus yazılım içermez. Eğer bu yönde bir uyarı alıyorsanız, bu programın internete erişmeye çalışmasından kaynaklanmaktadır. Göz ardı ediniz. Eğer sitemiz dışında bir sunucudan indirirseniz dikkatli olunuz.
* Program Windows Vista yada Windows 7 sahiplerinde sorun çıkaracak olursa program simgesine sağ tıklayıp Özellikler (Properties) > Uyumluluk (Compatibility) bölümünden Windows XP SP2 yada SP3'ü seçin. Ardından, "Bu programı yönetici olarak çalıştır (Run this program as an administrator)" seçeneğini seçili hale getirip Tamam (OK)'a basarak çıkınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fifa Manager 2010 2.1'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fifa Manager 2010 2.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fifa Manager 2010 2.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.