Toplam Yükleme : 10.654.580

SPY 1.0

  • Boyutu:150 Kb.
  • Üretici:Turgut Kuzan
  • Tarih:21.10.2002
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:1.642
%100 İndirin
Aciklama:
İnternetten veya ağdan bir bilgisayara bağlanmanızı sağlayan bu program ile bağlantı kurulan bilgisayarın içindeki dosya ve klasörleri görebilir herhangi bir dosyayı aratabilir , okuyabilir , silebilir , içeriğini değiştirebilir ve de yeni bir dosya oluşturabilirsiniz. Ayrıca program bağlantı kurulan bilgisayarı restart edebilir,ekranını kapata bilir,mouseyi kullanılamaz hale getirebilir ve CDrom un kapağını açıp kapatabilir. Tüm bu işlemleri yapabilmeniz için programın her iki bilgisayarda da olması gerekir. Eğer programı şaka yapılacak bilgisayara kurduysanız (Kurulum seçeneğinden) program bilgisayar her açıldığında bağlantı bekleme modunda kendini gizleyerek açılır(Ctrl+alt+del de çıkmaz ve sonlandırılamaz)

Bu programı iki bilgisayar arasında chat yapmak içinde kullanabilirsiniz(kurulum seçeneğinden kendi bilgisayarıma kur) Programı tüm komutları ve komutların kullanımı için program klasörü içindeki okuyun.txt dosyasını okuyun.

İyi eğlenceler... :-)
NOT : Bu programı tamamen şaka amaçlı yapılmıştır, kötü amaçlar için kullanılamaz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde SPY 1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce SPY 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra SPY 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.