Toplam Yükleme : 10.660.987

Battlefield Bad Company 2 %100 Türkçe Yama

Battlefield Bad Company 2  Resmi
  • Boyutu:1154 Kb.
  • Üretici:enreka_tr
  • Tarih:25.01.2011
  • Bu Hafta: 1527
  • Toplam:9.836
%100 İndirin
Aciklama:
Battlefield Bad Company 2 için hazırlanmış %100 Türkçe Yamadır.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Battlefield Bad Company 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Battlefield Bad Company 2 Oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.

indirdiğiniz dosyada bulunan Output isimli klasörü oyunu kurduğunuz dizinde bulunan Output klasörünün üstüne yapıştırın
Oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.
Not: Yama kurulumunu yapmadan önce; C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Dist\win32 klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Package klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyalarının uzantılarını değiştirerek tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.

Eğer BC2 TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

OyunÇeviri Ekibi tarafından hazırlanmış yamadır.

KURULUM NOTLARI:

Versiyon 1.0

- Ek Paketler(DLC) "Jimmy's Vendetta" "Joe's Adventures" ve "Betrayal Of Jimmy" Türkçe'ye çevrildi.

- Oyunda kullanılan Silah, Araba, Çete İsimleri ve benzeri "özel" isimler orjinaline sadık kalınarak İngilizce bırakıldı.

- Font boyutu,İlk Mafia 2 yamasındaki yoğun istek üzerine otomatik olarak "büyük" seçim yapıldı.

- Argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- Virüs kontrolünden geçirilmiştir.

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Battlefield Bad Company 2 %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Battlefield Bad Company 2 %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Battlefield Bad Company 2 %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.