Toplam Yükleme : 10.660.424

AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçe

  • Boyutu:800 Kb.
  • Üretici:Zeyneddin DİLEN
  • Tarih:16.06.2010
  • Bu Hafta: 64
  • Toplam:563
%100 İndirin
Aciklama:
AMR to MP3 Converter, AMR dosyalarını MP3 dosya biçimine ve ayrıca MP3 dosyalarını da AMR formatına dönüştürmeye yarayan, kullanımı kolay basit arayüze sahip ücretsiz bir programdır. Adaptive Multi-Rate (AMR) konuşma kodu ve ses verisini sıkıştırmak için kullanılır. Ses verisini sıkıştırmayla ses dosyalarında daha fazla yer kazanılır. Şu an birçok cep telefonu firması konuşma kayıtlarını tutmak için dosya biçimi olarak AMR'yi kullanılmaktadır. Örneğin, cep telefonu içinde tutulan konuşma kayıtlarını bilgisayar ortamına aktarmak ayrıca daha genel dinleme olanağına sahip olması için ses kayıtlarını MP3 dosya biçimine dönüştürebilirsiniz.

Program içinden AMR dosyayı MP3 dosya türüne dönüştürme yanında MP3 dosyalarınıda AMR dosya türüne kolayca dönüştürebilir. Program tek tek dönüştürme yapma yanında toplu dönüştürmeyi de destekler.

Dönüştürmeye başlarken "MP3 Sesi Ekle" tuşuna tıklayıp gelen pencereden MP3 ses dosyasını ekledikten sonra "AMR a Dönüştür" seçeneğini seçtiğiniz dosya dönüştürülür. Aynı şekilde AMR uzantılı dosyaları ekleyerek de MP3 formatında dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

AMR dosya biçimi Ericsson firması tarafından geliştirilmiş bir ses dosyası sıkıştırma programıdır. Apple QuickTime Player, RealNetworks RealPlayer ve AMR Player, AMR ses dosyalarını çalabilir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde AMR to MP3 Converter 1.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce AMR to MP3 Converter 1.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra AMR to MP3 Converter 1.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.