Toplam Yükleme : 10.657.387

Anti Trojan Elite 5 Türkçe Yama

  • Boyutu:460 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:16.06.2010
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:822
%100 İndirin
Aciklama:
Bundan sadece bir kaç yıl öncesine kadar bilgisayar kulanıcılarının korkulu rüyası virüslerdi. Aslında virüsler hala korku salmaya devam ediyor ama eski korkulu virüs programcıları artık kullanıcıların bilgisayarlarına zarar veren virüsler yerine kullanıcı bilgilerini çalmaya yönelik truva atı (trojan) isimli zararlı yazılımlar geliştirmekle meşguler. Günümüzde modern hırsızlık yöntemleri artık bilgisayar başında geliştiriliyor.

Bu hırsızlardan korunmanın en kolay yolu ise kapıya bir bekçi dikmekle oluyor. işte size sözünü ettiğimiz sanal bekçi Anti Trojan Elite isimli bir programdır. Program kullanıcı bilgisayarları için gerçek zamanlı koruma sağlayan güvenlik paketidir. Anti Trojan Elite, bilgisayarınızda trojan veya keylogger gibi hırsızlık yapmaya niyetli zararlıları tespit ettiği anda bulup sistem dışına atabilme özelliğine sahiptir. Anti Trojan Elite 5 programı 55,000'den fazla trojan türü zararlıyı tespit edebilir ve bilgisyarınızdan silebilir. Program otomatik güncelleştirme özelliği (auto live update) ile de sistemi en yeni trojan, malware, worm, keylogger gibi zararlılara karşı sürekli olarak koruyabilmektedir.

Anti Trojan Elite 5 Programının Başlıca Özellikleri

* Program içerisinde Network Utility şüpheli TCP bağlantılarını otomatik engeller.
* Process utility şüpheli process olarak tanımlanan işlemlerinizin devamı sırasında tehlikeli görünen bağlantı ve yapıların sisteme girişini engeller.
* Registry monitor program için düzenlenmiş koruma özellikli takip sistemidir.
* Kısa süreli ücretsiz kullanım ve yüklemeye açılan programı şimdi hemen ücretsiz indirebilirsiniz.
* 55.000'den fazla zararlı yazılımı tanır ve temizler.
* Otomatik güncelleme özelliği ile en yeni zararlılara karşı koruma sağlar.
* Ram, harddisk, ve diğer aygıtlarda bulunan torjanlara karşı tam koruma sağlar.
* Gerçek zamanlı (Real-Time) koruma sağlar.
* Zararlılar için bilgisyarınızı tarar ve temizler.
* Arka planda çalışan dll ve exe türü sistem dosyalarına bulaşan zararlıları da bulup temizler.
* Rar, zip ve cab türü dosyaları tarayabilir ve zararlıları temizleyebilir.
* Trojanlı dosyaları yedekleyip temizler.
* İnternet explorer ve kayıt defteri (registry) onarma aracı ile sistem bakımı sağlar.
* Gerçek zamanlı kayıt defteri izleme aracı.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Anti Trojan Elite 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Anti Trojan Elite 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Anti Trojan Elite 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.