Toplam Yükleme : 10.660.987

Icon Viewer 3 Türkçe Yama

Icon Viewer 3 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:332 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:28.06.2010
  • Bu Hafta: 40
  • Toplam:435
%100 İndirin
Aciklama:
IconViewer Bot Productions tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir ikon gösterme aracıdır. EXE ve DLL gibi program dosyalarında bulunan simgeleri çıkarabilmek ve bu dosyalarda bulunan ikonları görüntüleyebilmek için tasarlanan IconViewer, isteğe bağlı olarak ikon içeren dosyaları tarayabilir ve ikonları görüntüleyebilir.

IconViewer windows explorer ile bütünleşik olarak bir tarayıcı uzantısı gibi çalışır. Böylece ikon içeren bir dosyanın özelliklerine baktığınızda fazladan bir ikon (simge) sekmesi oluşturulur. Bu sekmeye tıkladığınızda ilgili dosyada ekli bulunan simgeleri görüntüler. Bu simgelerden istediğinizi farklı kaydedebilir ya da başka bir dosyaya çıktı olarak verebilirsiniz.

IconViewer 3 Programının Başlıca Özellikleri

* Tek veya daha fazla dosyaya ait simgeleri görüntüleyebilir.
* Görüntülenen simgeleri windows panosuna kopyalayabilir.
* Simge ve görüntüleri ayrı bir dosyaya kaydedebilir.
* Windows XP 32-bit simgeleri destekler.
* Windows Vista PNG simgelerini destekler


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Icon Viewer 3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Icon Viewer 3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Icon Viewer 3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.