Toplam Yükleme : 10.657.387

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Türkçe Yama

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of C Resmi
  • Boyutu:19393 Kb.
  • Üretici:themanyax
  • Tarih:09.07.2010
  • Bu Hafta: 728
  • Toplam:2.701
%100 İndirin
Aciklama:
GSC Game World oyun firmasının ilk ürünü olan S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl oyununun Türkçe Yamasıdır.
Oyun konusunu çernobil nükleer santrali patlamasından alıyor. Türkiye olarak en çok etkilenen ülkelerden birisi olarak Çernobil faciasını hepimiz iyi biliriz. 2007 yılında THQ tarafından dağıtımı yapılan oyun FPS tarzı bir aksiyon oyunudur.Oyunun konusu şöyle gelişiyor.
Yasak bölge olan Chernobyl santralinde 2006 yılında yeni bir nükleer patlama meydana gelir. Aslında ilk patlamanın ardından kapatılan Çernobil nükleer santralinde meydana gelen bu patlama beklenmiyordu. Çünkü kayıtlara göre santral tamamen boşaltılmış ve atıl vaziyetteydi. Akıllara hemen yeni patlamaya neyin sebep olduğu sorusu gelmeye başlıyor. Çevrede güvenlik önlemleri alan ordu birlikleri ilk patlamanın aksine bölgede bazı anormallikler olmaya başladığını gözlemler. Patlama sonucu etrafta tuhaf değişimler, saatlerin ilerlememesi, yer çekiminde dengesizlik gibi bir takım olaylar cereyan eder. Tüm bunların ötesinde etrafta nereden geldiği belirlenemeyen canavar kol gezmeye başlamaıştır.
Olayın üzerinde 6 yıl geçmesine rağmen tuhaf olaylar üzerindeki sis perdesi hâla aralanmamıştır. Rus ve ukraynalı bilim adamları bu olayı çözmek için olanca güçleriyle çalışmaktadırlar. Bu konuda en büyük yardımcıları ise STALKER olarak adlandırdıkları maceracılardır. Bu insanlar bölgenin içlerine dek girip sırları çözmeye, buldukları tuhaf oluşumlardan örnek toplamaya çalışırlar. Tabii kısa sürede bu iş ticarete dökülür, çünkü bölgeyle ilgilenenler sadece Ukraynalı bilim adamları değildir.
Oyunda size düşen görev ise bu macera perestlerden birisi olarak adım adım Chernobyl'in içine girecek, sır perdesini aralamaya çalışacaksınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.