Toplam Yükleme : 10.660.884

Zoom Player 7 Türkçe Yama

Zoom Player 7 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:206 Kb.
  • Üretici:MemoSe
  • Tarih:09.07.2010
  • Bu Hafta: 55
  • Toplam:631
%100 İndirin
Aciklama:
Zoom Player 7 için hazırlanmış olan Türkçe Yamadır.
Çoklu ortam yürütücü (Multimedia player) yazılımlarından birisi olan Zoom Player, kod çözücü (Codec) gereksinimi en az olan playerlardan birisidir. Bu özelliği sayesinde hemen hemen tüm ses ve video dosyalarını dinleme ve izleme imkanı sağlıyor.
Oldukça küçük boyutuna rağmen bir çok popüler media player yazılımından daha üstün yeteneklere sahip olan zoom player, ücretsiz olmasıyla da övgüyü hak ediyor.

Zoom Player, adından da anlaşılacağı üzere, izleyicinin en uygun resim boyutunu seçerek video filmleri keyifle izlemesini sağlayan yakınlaştırma özelliklerine sahiptir. Fare fonksiyonları özel eylemlerle ilişkilendirilebiliyor. Ara yüzdeki düğmeler ve “Control Bar” özgürce yeniden tanımlanabiliyor. Tam ekran video izlerken bile özel bir menü üzerinden programın tüm fonksiyonlarına erişilebiliyor.

Zoom Player 7, zip formatıyla sıkıştırılıp arşivlenmiş dosyalardan da ek bir işlem uygulamadan video izleme ve müzik dinleme imkanı sağlıyor. bilinen tüm video codeclerini destekliyor ve CD-DVD oynatırken tüm mevcut programların (WinDVD, PowerDVD vb.) özelliklerini birebir uygulayabiliyor. Program ile AC3 Filtresi, NVDVD Filtreleri, VideoSoft Çözücü Desteği, VMR9 hataları giderilmesi ve Daha gelişmiş kabuk desteği de geliyor.
Programın Desteklediği Video Formatları

DVD, XVID, DIVX, AVI, QuickTime (MOV), Windows Media (WMV/ASF), Flash (SWF), Flash Video (FLV), Cellphone 3GPP (3GP), Ogg Movie (OGM), Real Media (RM/RMVB), Super VideoCD (SVCD), VideoCD (VCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V/VOB), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/PVA), MPEG4 (SP/ASP), MPEG4 AVC (H.264), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6, Digital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI/FLC).

Programın Desteklediği Ses Formatları

MP3, Windows Media (WMA), Advanced Audio Coding (AAC), SHOUTcast (Streaming), Free Lossless Audio CODEC (FLAC), CD-Audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Wave Audio (WAV), Digital Theatre Surround (DTS), LPCM, Monkey Audio (APE), Real Media (RA), OGG Vorbis (OGG), MusePack (MPC), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN), True Audio (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX.

Programın Desteklediği Resim Formatları

JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, PCC, SCR, RPF, RLA, TIFF, FAX, EPS, PCX, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, CEL, PIC, PGM, PBM, PCD, CUT, PSP, PN.
Zoom Player 7 ile Gelen Yenilikler
Kalan süre, Geçen süre ve Devam eden süre bilgisi gibi yeni arayüz fonksiyonları
Yenilenmiş TCP/IP arabirimi fonksiyonları
Yeni VMR7 Filtresi seçenekleri
Yeni eklenmiş klavye kısayolları
Matroska dosyaları ile oluşan hataların giderilmesi
Dosya Yöneticisi hataları düzeltmesi
Oynatma Listesi hataları düzeltmesi
WMV biçiminde DRM 2000 seviyesindeki biçimler desteği
Yeni filtre destekleri
Yenilenmiş işlemci kullanımı azaltması
Windows NT üzerindeki oynatma hatası giderilmesi
Video kesme özelliği düzeltmesi
Yeni temalar ve ek tuşlar
Internet Radyoları desteği
Gelişmiş resim görüntüleyicisi
USB aygıtları ile de çalışabilme
Akıllı medya kipi
Ek onlarca yeni özellik ve yüzlerce hata giderilmesi
Yamayı kurmaya başlamadan önce Zoom Player 7 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Zoom Player 7 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Zoom Player\Language" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Daha sonra programı çalıştırarak Settings menüsünden Language ve Turkish seçeneğini tıklayarak onaylayın. Programdan çıkıp tekrar çalıştırdığınızda Zoom Player 7 tamamen Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Zoom Player 7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Zoom Player 7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Zoom Player 7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.