Toplam Yükleme : 10.708.834

J.River Media Center 15 Türkçe Yama

J.River Media Center 15 Tü Resmi
  • Boyutu:184380 Kb.
  • Üretici:MNF
  • Tarih:09.07.2010
  • Bu Hafta: 95
  • Toplam:752
%100 İndirin
Aciklama:
J. River Media Center, tüm çoklu ortam gereksinimlerinize cevap verebilecek özelliklerde bir ortam yöneticisidir. J.River Media Center 15, tüm müzik ve video dosyalarını yürütebilme, dijital video ve dijital fotoğraflarınızı izleyebilme, CD-DVD ortamından rip yapabilme, CD-DVD yazma, ses ve video formatlarını birbirlerine dönüştürebilme, kızıl ötesi multimedia aygıtlarını uzaktan kontrol edebilme, TV izleyebilme, ev sinema sistemleriyle entegrasyon ve MP3 player, iPod, Creative ve SanDisk player gibi taşınabilir aygıtlarınızı organize edebilme gibi yeteneklere sahiptir.
J. River Media Center 15 tüm multimedia ihtiyaçlarınızı tek çatı altından kontrol ve yönetme imkanı sağlamaktadır. J. River Media Center Bilgisayarınıza bağlanabilen tüm multimedia aygıtlarınızı tek bir arayüz ile uzaktan yönetme imkanı sağlar. Program mükemmel kod çözücü alt yapısıyla üstün kalitede ses ve görüntü elde etmenizi garanti ediyor. Program ile düşük kalitedeki bir mp3 ses dosyasını 320 Kbps'ye kadar yeniden kodlayarak ses kalitesini yükseltebilirsiniz. J.River Media Center 15 programı ile Google Video, Google Images, YouTube ve SHOUTcast gibi internet sitelerinden arama yapabilir ve indirdiğiniz içeriği izleyebilirsiniz.
J.River Media Center 15 Programının Başlıça Özellikleri
Mükemmel ses ve görüntü kalitesi
Gelişmiş efekt özellikleri
Gelişmiş resim ve video izleme özellikleri
Equalizer düzenlemesi
Uzaktan kumandayla yönetim
Ses ve film CD'leri oluşturabilem
Geniş plug-in desteği
Tamamen özelleştirilebilen profesyonel arayüz
Çoklu arayüz-skin desteği
MP3, RealMedia, Windows Media ve QuickTime formatlarını destekler
WMA, OGG, APE, MP3, FLAC gibi 80 farklı ses ve video formatı arasında dönüşümler yapabilir
CD ve DVD ortamından Rip yapabilir
Karaoke imkanı
Düzenlediğiniz ya da seçtiğiniz ses veya video dosyalarını direkt CD ve DVD ortamına kaydedebilir.
Tüm ortam dosyalarının yürütülmesine olanak sağlar
iPod®, Creative® ve SanDisk® player gibi taşınabilir aygıtları destekler
Google Video/Images, YouTube ve SHOUTcast gibi internet paylaşım ortamlarından arama yapabilir ve önizleme yapabilir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde J.River Media Center 15 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce J.River Media Center 15 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra J.River Media Center 15 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.