Toplam Yükleme : 10.705.005

HyperSnap 6 Türkçe Yama

HyperSnap 6 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1529 Kb.
  • Üretici:MNF
  • Tarih:09.07.2010
  • Bu Hafta: 68
  • Toplam:723
%100 İndirin
Aciklama:
HyperSnap bilgisayar üzerinden akran görüntüsü almak için tasarlanmış en gelişmiş bir ekran yakalama (capture) programıdır. HyperSnap 6, bilgisayardaki program, oyun (Direct-X ve 3Dfx dahil), DVD gibi ortamlardan görüntü yakalayıp resim formatında kaydedebiliyor.
HyperSnap 6 ile normal metin kopyalama işlemi yapabilmekte mümkündür. Hyper Snap 6 monitörünüze yansıyan her türlü görüntüyü kaydedebilmenize olanak sağlar.

Yeni sürümle birlikte artık resim dosyaları üzerinde düzenleme işlemleri de yapılabiliyor. Önceleri yakaladığınız ekran görüntüsünü değişik programlarla işleminiz gerekebiliyordu. Ancak yeni sürümle birlikte düzenleme için ayrıca bir program kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
HyperSnap 6 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde HyperSnap 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce HyperSnap 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra HyperSnap 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.