Toplam Yükleme : 10.710.580

Adobe Photoshop CS 5 Türkçe Yama

  • Boyutu:10858 Kb.
  • Üretici:Anonim
  • Tarih:04.03.2011
  • Bu Hafta: 2566
  • Toplam:8.550
%100 İndirin
Aciklama:
Dünyanın lider grafik yazılımları üreticisi Adobe, adının tüm dünyada duyulmasını sağladığı mükemmel programı Photoshop için yeni sürümü yayınladı. 12. sürüm olan grafik yazılımı piyasada Photoshop CS5 olarak anılıyor.
Grafik programlarıyla haşırneşir olan hemen hemen herkes tarafından bilinen ve kullanılan photoshop, kullanıcıya sağladığı kolaylıklar ve araçlarıyla bir numara olmayı sürdürüyor. Fotoğrafçıların, web tasarımcıların, reklamcıların vazgeçilmezleri arasında yer alan Photoshop, CS5 sürümü ile bir çok yeniliği beraberinde getiriyor.
Link Güncellendi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Adobe Photoshop CS 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Adobe Photoshop CS 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Adobe Photoshop CS 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.