Toplam Yükleme : 10.708.873

X-OOM DVD Player 4 Deluxe Türkçe Yama

X-OOM DVD Player 4 Deluxe  Resmi
  • Boyutu:1925 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:09.07.2010
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:425
%100 İndirin
Aciklama:
X-OOM DVD Player 4 Deluxe; avi, rm, rmvb, vob, dat, mpg, mpe, mpeg, m1v, m2v, mpv, mov, gt, swf, wma, wmv, ac3, wav, mp3, mid, midi, au, snd, aif, aifc, aiff, ram, rmm, rt, smi, smil, ca, asf uzantılı dosya türlerini açabilen ve yürütebilen kullanışlı bir DVD Player programıdır.
Oldukça küçük boyutuna rağmen yapabildikleriyle başarılı bir player olan Xoom DVD Player bir çok kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Winamp, Windows Media Player, Nero ShowTime, Power DVD gibi bir çok CD ve DVD yürütücüsüne alternatif olabilecek özelliklere sahiptir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde X-OOM DVD Player 4 Deluxe 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce X-OOM DVD Player 4 Deluxe 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra X-OOM DVD Player 4 Deluxe Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.