Toplam Yükleme : 10.656.611

Prison Break: The Conspiracy Türkçe Yama

Prison Break: The Conspira Resmi
  • Boyutu:7767 Kb.
  • Üretici:nForcer
  • Tarih:12.07.2010
  • Bu Hafta: 404
  • Toplam:2.392
%100 İndirin
Aciklama:
Prison Break: The Conspiracy, Prison Break isimli televizyon dizisinden esinlenerek oyun dünyasına uyarlanan bir oyundur. Oyun Zootfly tarafından tasarlanıp geliştirildi ve Deep Silver tarafından oyun dünyasına kazandırıldı. Splinter Cell ve Manhunt gibi oyunlardan hoşlananlar Prison Break: The Conspiracy oyununuda severek oynayacaklardır.
Prison Break: The Conspiracy oyun konusu TV dizisine paralel olarak gelişiyor. Oyundaki göreviniz Tom Paxton isimli şirketin başkan yardımcısı olan Lincoln Burrows'u öldürmekten tutuklanan azılı katilin hak ettiği cezayı çekmasini sağlamak olarak özetlenebilir. Bu amaçla ilk olarak Burrows’un kardeşi olan Michael Scofield’ın neden kardeşiyle aynı hapishanede olduğunu anlamaya çalışacaksınız. Hapishanede kaldığı sürece Paxton, içeri kaçak yollarla soktuğu ses kaydedici cihaz sayesinde düşüncelerini kaydediyor ve kendisine bir tür sigorta sağlıyor.

Oyun ilerledikçe elde ettiğiniz bilgiler, aslında doğru bildiğiniz pek çok şeyin göründüğünden çok daha farklı olduğunu anlamanızı sağlayacak. Tüm bu bilgi ve belgeler kahramanımızın patronuna çok da fazla güvenmediğini ortaya koyacak. Zaten oyunda ilerledikçe kendinizi Scoldfield ve arkadaşlarının dışında bir taraftan da Şirket’i araştırırken bulacaksınız.
Bu yama Prison Break: The Conspiracy oyununu Credits hariç %100 Türkçe yapmaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Prison Break: The Conspiracy 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Prison Break: The Conspiracy 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Prison Break: The Conspiracy Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.