Toplam Yükleme : 10.660.987

Penumbra Requiem Türkçe Yama

Penumbra Requiem Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:95 Kb.
  • Üretici:Tanshaydar
  • Tarih:14.07.2010
  • Bu Hafta: 193
  • Toplam:971
%100 İndirin
Aciklama:
Lexicon Entertainment tarafından yayınlanan Penumbra Requiem Frictional Games çatısı altında bir kaç amatör genç tarafından tasarlanan bir oyundur. İlk oyun olan Penumbra: Overture ile elde ettiği başarıyı Penumbra: Black Plague ile devam ettiren yapımcılar seriye Penumbra: Requiem ile devam ettiler. Aslında Penumbra Requiem bir ek paket olarak yayınlandı. Yani Penumbra Requiem oynayabilmek için bilgisayarınızda Penumbra: Black Plague oyunu kurulu olmalıdır.
Bulmacalarla dolu büyük bir macera için Penumbra ile tanışmalısınız. Oyuna bulunduğunuz dört tarafı kapalı mekandan çıkmaya çalışmakla başlayacaksınız. Her aşamada bir takım bilmeceleri çözmek ve ele geçirdiğiniz antika vari şeyleri biriktirmekle bir üst tura çıkacaksınız. Gittikçe zorlaşan etaplarda beyninizi zorlayacak bulmacalar sizi uykusuz bırakacak.
Yama oyunu tamamen Türkçe’leştirmektedir. Yani oyun %100 Türkçe olacaktır.
Yamada her türlü Türkçe karakter kullanılmıştır
Yamayı kullanabilmek için mutlaka oyuna yeni baştan başlamalısnız
Eğer oyuna İngilizce veya başka bir dilde başladıysanız, kayıtlı oyunlarınıza Türkçe devam edemezsiniz.
Yamayı kurduktan sonra Türkçe oynayabilmek için yeni oyun başlatın
Türkçe Yamayı Penumbra Requiem oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Penumbra Requiem Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Paradox Interactive\Penumbra Black Plague\redist\expansion01\config" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Penumbra Requiem 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Penumbra Requiem 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Penumbra Requiem Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.