Toplam Yükleme : 10.655.524

Camtasia Studio 6.0 Türkçe Yama

  • Boyutu:6799 Kb.
  • Üretici:Techsmith
  • Tarih:23.07.2010
  • Bu Hafta: 119
  • Toplam:2.982
%100 İndirin
Aciklama:
Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım. Örneğin bir programın kullanımı hakkında prezentasyon hazırlamanız gerekiyor, bu program ile bilgisayarınızda yaptıklarınızı video olarak kaydedip dilediğiniz gibi (web, cd) yayınlayabilirsiniz.Üstelik Türkçe...

Camtasia Studio dünyada en çok tercih edilen ve profesyonel özellikleriyle en kapsamlı ekran kaydı ve düzenleme programıdır. Ekran kaydı alan bu program ile çektiğiniz ekran kaydı videoları üzerinde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Birçok efekt ekleyebileceğiniz video düzenleme aracı sayesinde ekran kaydınızı görsel bir şölene dönüştürebilir ve sunumlarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Camtasia Studio akıllı, güçlü ve kullanımı kolay bir programdır. Tanıtım, demo videolarınızı Camtasia Studio ile yaparsanız çalışmalarınız profesyonel ellerden çıkmış çalışmalar gibi gözükebilir.
Ekran aktivitelerinizi çok kolay kaydedebilirsiniz. İsterseniz PowerPoint, webcam, veya ses kayıtlarınızı da Camtasia Studio ile kaydedebilirsiniz. HD kalitesindeki kaydettiğiniz ekran aktivite videolarınızı internet sitenizde yayınlayabilir, blogunuza koyabilir, CD/DVD'ye yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir cihazlara da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Ekranınızın videosunu çekmek için tercih edebileceğiniz en profesyonel yazılımlardan olan Camtasia Studio güncel taleplere göre sürekli geliştirilen yazılımlardan birisi. Özellikle ekran yakalama yazılımlarıyla ünlü olan TechSmith firması kendi alanındaki tecrübesini Camtasia Studio'nun yeni sürümüne yansıtmış.

Camtasia Studio 7 Sürümüne Eklenen Yeni Özellikler:

Kütüphane: Oluşturduğunuz tüm efekt ve hareketleri tekrar kullanım için kütüphanede saklayabilirsiniz.
Kopyala ve Yapıştır: Kütüphanede tekrar kullanım için sizi bekleyen tüm kayıtlar kopyala ve yapıştır özelliğiyle hemen hizmetinizde.
Youtube Upload: Oluşturduğunuz HD videoları Camtasia Studio'dan ayrılmadan upload edebilirsiniz.
Ekran Kaydına Efekt Ekleme: Ekranınızın videosunu çektikten sonra içerisine konuşma balonları, dikkat çekici işaretler ekleyebilir ve bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ekran kaydınız sırasında kullandığınız klavye tuşlarını da görünür kılarak yardımcı videolar oluşturabilirsiniz.
Ayarlanabilir Ses Düzeyi: Ekran kaydı videounuzun ses düzeyini istediğiniz yerde kolayca düşürebilir veya yükseltebilirsiniz.
Geliştirilen Ekran Kaydı Özelliği: Ekran kayıt motoru %50 hızlandırılan Camtasia Studio 7 daha akıcı bir video kaydı almanızı sağlıyor. Böylece Flash animasyon ve 3D tasarım videolarında daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.
Geliştirilen Hazır Tasarım Temalar
Editlenebilir İmleç Tuşları
Yenilenen Arayüz Tasarımı


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Camtasia Studio 6.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Camtasia Studio 6.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Camtasia Studio 6.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.