Toplam Yükleme : 10.708.834

Cities XL Türkçe Yama

Cities XL Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5521 Kb.
  • Üretici:anonim
  • Tarih:23.07.2010
  • Bu Hafta: 123
  • Toplam:2.788
%100 İndirin
Aciklama:
Cities XL Monte Cristo yazılım firmasınca geliştirilip dağıtımı yapılan bir simülasyon oyunudur.
Oyunda amacınız bütçenizle mükemmel şehirler inşa etmeye çalışmak olarak özetlenebilir. Oyunda ekonomik verilerinizi en iyi şekilde kullanarak kendi şehirlerinizi inşa etmeye çalışacaksınız.

Görsel efektleriyle göz dolduran oyun simülasyon tarzı oyun severlerin dikkatini çekebilir.

indireceğiniz Cities XL türkçe yama dil eklentisi ile Cities XL 1.0.2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Cities XL TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
İndireceğiniz yama çevrimci tarafından robot yazılımlar kullanarak çevrildiğinden pek anlaşılır bir yapı olmamış ama yinede denemek isteyen oyun severlere sunmaya karar verdik.
Varsayılan olarak Cities XL Türkçe yama dil eklentisi içerisinde bulunan data isimli klasörü oyunu kurduğunuz dizinde yer alan "data" klasörü ile değiştirmelisiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cities XL 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cities XL 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cities XL Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.