Toplam Yükleme : 10.708.872

MCSetDate 1.0

  • Boyutu:276 Kb.
  • Üretici:WebzillaTR
  • Tarih:22.10.2002
  • Bu Hafta: 65
  • Toplam:1.600
%100 İndirin
Aciklama:
Program, Expires Date Lisansı kullanan programlar için geliştirildi. Belli bir tarihe kadar kullanım izni olan progranları dilediğiniz kadar kullanabileceksiniz. Genellikle Client PC için öneriyorum, ama Server'larda da kullanabilirsiniz. Yapılan işlem, her daim (Bilgisayar açıldığında) Sistem Tarihini belirlediğiniz değerlerde tutmaktır. Böylece PC'yi kandırıp programları sınırsız kullanabilirsiniz. İlk kullanımda Tarihin Sabit Tutulacağı değerleri girmeli (Gün 18 olmamalı), ardından SET butonuna basmalısınız. Program kendini system32 ve registry'e kopyalamaktadır. Böylece programı bir kez çalıştırmanız yeterli olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde MCSetDate 1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce MCSetDate 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra MCSetDate 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.