Toplam Yükleme : 10.660.886

Psychotoxic Türkçe Yama

Psychotoxic Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5780 Kb.
  • Üretici:John
  • Tarih:02.08.2010
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:790
%100 İndirin
Aciklama:
Psychotoxic adlı oyun için hazırlanmış olan Türkçe Yama.
Bu yama ile oyununuz %100 Türkçe olacak.
Oyun Menüsü, Görev Metinleri, Oyun içi Metinler ve Altyazılar tamamen Türkçeleştirilmiştir.
Kurulum:Türkçe Yamayı Psychotoxic oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Psychotoxic Türkçe yama dil eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\Psychotoxic" klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\Psychotoxic" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız. Daha sonra oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Psychotoxic\bin\PTBaseData\texte\EN" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Psychotoxic tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Psychotoxic 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Psychotoxic 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Psychotoxic Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.