Toplam Yükleme : 10.656.529

Camtasia Studio 7 Türkçe Yama

Camtasia Studio 7 Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:985 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:07.08.2010
  • Bu Hafta: 1030
  • Toplam:8.717
%100 İndirin
Aciklama:
Camtasia Stuido 7 için hazırlanmış olan Türkçe Yamadır.
TechSmith yazılım firmasının bir ürünü olan Camtasia Studio, bilgisayar ekranında gördüğünüz resimleri ve videoları kaydetmeye yarayan faydalı bir araçtır. Bu tanımlama program için oldukça sade kalıyor. Çünkü Camtasia Studio sadece ekranda gördüklerinizi ve duyduklarınızı kaydetmekle kalmıyor. Aynı zamanda program, kaydettiğiniz görüntüler üzerinde düzenlemeler yapabilmenize ve düzenlediğiniz bu kıza filmleri internet ortamında paylaşabilmenize olanak sağlıyor.
Camtasia Studio monitörde sizin izleyebildiğiniz her şeyi kaydedebilme yeteneğine sahiptir. Program ile PowerPoint sunularını, webcam görüntülerini ya da ses kayıtlarını bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Camtasia Studio görsel ve işitsel online dersler hazırlamanızı ve HD kalitesinde yayınlamanıza olanak sağlar.

Camtasia Studio 7 ile Gelen Yenilikler
Oluşturduğunuz tüm efekt ve hareketleri tekrar kullanabilmek için program kütüphanesinde saklayabilir
Kütüphaneye kaydedilmiş ögeleri kopyala ve yapıştır özelliğiyle hızlı bir şekilde çalışmanıza ekleyebilir
Hazırladığınız HD videoları Camtasia Studio içerisinden youtube video paylaşım sitesine yükleyebilir
Ekranınızdan kaydettiğiniz videolara konuşma balonları ve işaretler ekleyebilir
Görsel ders dökümanları hazırlama esnasında kullandığınız klavye tuşlarını da görünür yaparak yardımcı videolar oluşturabilir
Videoya eklediğiniz sesler için ses düzeyini istediğiniz yerde kolayca düşürebilir veya yükseltebilir
Ekran kayıt fonksiyonunda yaptığı yenilikler sayesinde programı %50 hızlandırılan Camtasia Studio 7 daha akıcı bir video kaydı yapabilmenize olanak sağlıyor
Yeni fonksiyon ve program iyileştirmeleri Flash animasyon ve 3D tasarım videolarından daha iyi sonuç alabilmenizi sağlar
Geliştirilmiş hazır tasarım temalar
Düzenlenebilir imleç tuşları
Yenilenmiş arayüz tasarımı
Her ihtimale karşı programın kurulu olduğu C:\Program Files\TechSmith\Camtasia Studio 7 dizinindeki CamMenuMakerRes ve CamtasiaStudioRes klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Camtasia Studio 7 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Camtasia Studio 7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Camtasia Studio 7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Camtasia Studio 7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.