Toplam Yükleme : 10.705.005

Resident Evil 5 Türkçe Yama

Resident Evil 5 Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:20973 Kb.
  • Üretici:N/A
  • Tarih:01.09.2010
  • Bu Hafta: 1914
  • Toplam:6.223
%100 İndirin
Aciklama:
İndireceğiniz Resident Evil 5 türkçe yama dil eklentisi ile Resident Evil 5 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Resident Evil 5 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Resident Evil 5 Türkçe Yama Özellikleri:
Oyun içi tüm altyazılar Türkçe’ ye çevrilmiştir.
Bu yama ile oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışında kalan
Oyun menüsü,
Görev metinleri,

Oyun içi metinler,
Video altyazıları vb.
alanlar tamamen Türkçeye çevrilmiştir.

Resident Evil 5 Türkçe Yama Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Resident Evil 5 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Resident Evil 5 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz yamayı oyunun kurulu olduğu dizindeki yani Launcher.exe dosyasının olduğu yere kopyalayıp orada çalıştırmalısınız. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açarak ayarlar bölümünden altyazıları etkinleştirin.
Notlar:
64 bit Windows işletim sistemi kullananlar, kurulum esnasında sorun yaşamaları halinde yamayı C: sürücüsüne kopyalayıp çalıştırmalıdırlar. Burada kurulum sonrası nativePC isimli bir klasör oluşacaktır. Bu klasörü oyunun kurulu olduğu yerdeki nativePC klasörünün üstüne yapıştırın ve dosyaları değiştirme isteğini onaylayın.
Her ihtimale karşı oyunun kurulu olduğu dizinde yer alan nativePC klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Resident Evil 5 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Resident Evil 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Resident Evil 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Resident Evil 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.