Toplam Yükleme : 10.709.623

AudioLabel 4.40 Türkçe Yama

AudioLabel 4.40 Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:998 Kb.
  • Üretici:Erkan
  • Tarih:04.09.2010
  • Bu Hafta: 98
  • Toplam:604
%100 İndirin
Aciklama:
AudioLabel CdCoverSoft yazılım firmasının bir ürünü olup, CD ve DVD kapakları hazırlamanıza va yazdırmanıza olanak sağlayan bir etiketleme programıdır.
AudioLabel, Nero CoverDesigner programına alternatif bir yazılımdır. AudioLabel bünyesinde barındırdığı onlarca kapak modeliyle kolay ve hızlı bir şekilde CD kapakları hazırlayabilmenizi sağlar. ister kendi CD ve DVD tasarımlarınızı yapın isterseniz hazır şablonları kullanarak şık CD etiketleri oluşturun.

AudioLabel müzik CD'leri için sanatçı adı, albüm adı, şarkı adı gibi albüm bilgilerini otomatik olarak olarak bulur. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde CD kapağı yapabilirsiniz. Program tüm albüm bilgilerini otomatik olarak işleyerek kapağı hazır hale getirir. Audio Label CD veya DVD üzerinde kullanacağınız arka plan resmini kolay bir şekilde ekleyebilmenize ve düzenlebilmenizie imkan sağlar.

AudioLabel Programının Başlıca Özellikleri
Hızlı ve kolay kullanım sağlayan arayüz
Hazır şablonlar ile kolay tasarım
Albüm bilgilerini otomatik olarak bulabilir
Etiket basma yazıcılarına tam destek
Arka plan resimlerine tam destek
Etiketlemede kullacağınız metinleri otomatik boyulandırma ve konumlandırma teknolojisi
Bu yamayı indirerek programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde AudioLabel 4.40 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce AudioLabel 4.40 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra AudioLabel 4.40 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.