Toplam Yükleme : 10.707.974

BlueSoleil 8.0.338.0 Türkçe Yama

BlueSoleil 8.0.338.0 Türkç Resmi
  • Boyutu:200 Kb.
  • Üretici:ufuk
  • Tarih:15.09.2010
  • Bu Hafta: 147
  • Toplam:3.275
%100 İndirin
Aciklama:
Bluetooth teknolojisine sahip bilgisayarlarda kullanılabilen Bluesoleil windows tabanlı profesyonel bir Bluetooth uygulamasıdır.

Bluesoleil, Bluetooth ya da wireless özelliği olan cihazlarınızı bilgisayar aracılığı ile kontrol edebilmenizi sağlıyor. Özellikle Bluetooth ve kablosuz özellikli cihazlarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, bilgisayarınızla bağlayamıyorsanız mutlaka bluesoleil programını denemelisiniz.

Yeni Bluetooth 3.0 teknolojisiyle donatılan Bluesoleil 8 oldukça yüksek hızda veri iletişimi sağlıyor. Cep telefonu, faks, yazıcı, kulaklık, mouse, klevye, ipod gibi Wireless ya da Bluetooth özellikli cihazlarınızı kolayca bilgisayarınıza bağlar ve veri alışverişi sağlar. MP3 çalar, Ipod, cep telefonu gibi mobil cihazlarınıza müzik , film, resim gibi multimedia dokümanlarını; adres defteri ve mesajlarınızı kablosuz olarak yüklemenize ve bu dosyaları yönetmenize imkan sağlar.
Kurulum sırasında BlueSoleil programı tam olarak kapatılamazsa program Türkçe olmayacaktır. Bu nedenle kurulumda sorun yaşayan kullanıcılar, aşağıdaki linkte verilen Unlocker 1.9.0 programını indirerek dosyayı sorunsuz şekilde yenisiyle değiştirebilirler.
Unlocker 1.9


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BlueSoleil 8.0.338.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BlueSoleil 8.0.338.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BlueSoleil 8.0.338.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.