Toplam Yükleme : 10.707.974

Noiseware Professional Edition 2.6 Türkçe Yama

  • Boyutu:417 Kb.
  • Üretici:Erkan Canpolat
  • Tarih:15.09.2010
  • Bu Hafta: 91
  • Toplam:996
%100 İndirin
Aciklama:
Noiseware Professional Edition düşük çözünürlüklü fotoğraf makineleri, kameralarla ya da cep telefonları ile çekilen bozuk resimleri daha iyi hale getirebilmek için tasarlanmış bir araçtır.

Program sahip olduğu resim algoritmasıyla fotoğrafların görüntü kalitesini fark edilebilir bir düzeyde iyileştiriyor. Böylece daha net ve daha parlak bir resim elde edilebiliyor. Photoshop gibi profesyonel resim işleme yazılımlarından anlamayan ya da yeterli teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcıları memnun edebilecek olan yazılım, yetersiz ışık koşulları, cansız ve pürüzlü görüntü gibi bir çok resim sorunlarını çok kolay bir şekilde yok edebiliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Noiseware Professional Edition 2.6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Noiseware Professional Edition 2.6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Noiseware Professional Edition 2.6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.