Toplam Yükleme : 10.660.987

Your Uninstaller! Pro 7.0 Türkçe Yama

  • Boyutu:196 Kb.
  • Üretici:Batuhan YETGİN
  • Tarih:15.09.2010
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:932
%100 İndirin
Aciklama:
Your Uninstaller zamanla yavaşlayan bilgisyarınızı tekrar eski hızlı günlerine döndürmeye yarayan faydalı bir araçtır. Program adından dolayı program kaldırıcı gibi algılansa da aslında program kaldırma dışında bir çok sistem bakım aracıyla da gerçek bir yardımcıdır. Bilgisayararınıza yüklediğiniz tüm programlar, Program Files Klasörü dışında başka klasörlere de bir takım dosyalar oluştururlar ve windows kayıt defterine kendilerini kaydederler. Sisteme yüklediğiniz bir programdan zamanla vazgeçebilir ve sistemden kaldırmak isteyebilirsiniz. Kaldırdığınız bu programlar sistem klasörlerinden ve kayıt defterinden tamamen silinmezler. Durum böyle olunca bir müddet sonra bilgisayara kurup kaldırdığınız programlar geride bıraktıkları artıklar nedeniyle bilgisayarınızı yorar ve kayıt defterinin şişmesine neden olur. Bu yüzden bir müddet sonra bilgisayarınız daha yavaş açılır ve daha yavaş kapanır.

İşte Your Uninstaller Pro bu noktada devreye girer ve sistemde yüklü programın tamamen kaldırılmasını sağlar. Windows Program Ekle - Kaldır yerine Your Uninstaller! programını kullanarak temizlik işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Programın yeteneklerini bununla sınırlamak haksızlık olur. Your Uninstaller! Pro, program kaldırmanın yanısıra Başlangıç Yöneticisi aracıyla Windows Başlat Menüsünü düzenleyebilir, Disk Temizleyicisi aracıyla sabit disklerinizde ki geçici ve gereksiz dosyaları silebilir, Başlat Yöneticisi ile sistem başlangıcında otomatik çalışan programları yapılandırabilir, IE Menü Yöneticisi ile internet explorer menüsünü ve sayfada fare sağ tuşundaki butonları yapılandırabilirsiniz, son olarak Kayıt Temizleme aracı ile internet tarayıcı atıklarını, geçici dosyaları, Cookie (Tanımlama Bilgileri), tarayıcı geçmişi, kayıtlı şifreler, kayıtlı form bilgileri ve internet explorer ana sayfa ayarlarını düzenleyebilir ve temizleyebilirsiniz.

Your Uninstaller! 7.0.2010.9 Programının Başlıca Özellikleri

* Programları artık bırakmadan kaldırabilir
* Registry Kayıt Defteri temizleyebilir
* Gereksiz ve Geçici dosyaları silebilir
* Internet explorer sağ tuş menüsünü düzenleyebilir
* Windows başlangıcında çalışan programları düzenleyebilir
* Internet Explorer kötü amaçlı yazılımları temizleyebilir
* Temporary internet files klasörünü temizleyebilir
* Tanımlama bilgilerini temizleyebilir
* Tarayıcı geçmişini temizleyebilir
* Tarayıcı form ve kayıtlı şifreleri temizleyebilir
* Başlat menüsü düzenleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Your Uninstaller! Pro 7.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Your Uninstaller! Pro 7.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Your Uninstaller! Pro 7.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.