Toplam Yükleme : 10.656.609

Rainlendar 2.7 Türkçe Yama

  • Boyutu:58 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:15.09.2010
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:422
%100 İndirin
Aciklama:
Masa üstü yazılımlarından birisi olan Rainlendar popüler bir masaüstü programıdır. Rainlendar takvim ve ajanda gibi masa üstü uygulamalarına alternatif olabilecek profesyonel bir yazılımdır. Rainlendar, işletim sisteminden bağımsız olarak çalışır. Tüm Windows, Mac Os X ve Linux gibi işletim sistemlerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Gelişmiş tema (arayüz) desteği, işletim sisteminize göre uyarlayabileceğiniz şeffaf görünüm, özelleştirilebilir arayüz seçenekleri ile kişisel zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Size sunduğumuz Türkçe dil eklentisiyle de anlaşılabilir ve kolay yönetilebilir bir program olmuştur. Eğer isterseniz faklı temaları karıştırıp kendinize özgü yeni bir arayüz oluşturabilirsiniz.

Rainlendar 2.7 oldukça küçük boyutuyla ram bellekte çok az yer kaplar ve işlemciyi yormaz. Kullandığı standart veritabanı sayesinde diğer ajanda ve takvim uygulamaları ile ortak çalışabilir. isterseniz rainlendar üzerinden Google Calendar gibi çevrimiçi takvim uygulamalarına da erişebilir ve randevularınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz. Microsoft Office Outlook takvim uygulamasına Rainlander üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Unicode kodlama standardını kullanan program yerel saatlerle çalışabilir ve tamamen özelleştirilebilir. Alarm özelliği ile randevularınızı zamanında hatırlatmasını da sağlayabilirsiniz.
Kurulumdan sonra Rainlander 2 programını çalıştırın. Sistem bildirim alanındaki Rainlendar 2.7 simgesine sağ tıklayark ya da masaüstündeki takvim bölümüne sağ tıklarak "Options" seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede "General" sekmesine tıklayarak "Language" bölümünden "Turkish" seçeneğini seçerek "OK" butonuna tıklayın. Rainlendar 2 tamamen Türkçe Olacaktır.

Yama içerisinde birde Shadow isimli tema vardır. indirdiğiniz yama içerisindeki Shadow4.r2skin-addon isimli dosyayı çift tıklayarak çalıştırın ve kurun. programı açarak skin (Temalar) bölümünden shadow 4 isimli arayüz paketini seçerek tamam butonuna tıklayın. Böylece Shadow temasını programda kullanabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Rainlendar 2.7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Rainlendar 2.7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Rainlendar 2.7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.