Toplam Yükleme : 10.708.308

RapidShare Manager 2 Türkçe Yama

  • Boyutu:95 Kb.
  • Üretici:Tryama
  • Tarih:15.09.2010
  • Bu Hafta: 70
  • Toplam:509
%100 İndirin
Aciklama:
İnternetle haşırneşir olan herkes bir şekilde RapidShare ile tanışmıştır. RapidShare internet üzerinden ücretsiz olarak dosya yükleyebileceğiniz ve yüklediğiniz dosyaları yine ücretsiz olarak paylaşabileceğiniz popüler bir dosya barındırma sunucusudur.

Her nekadar ücretsiz desekte RapidShare bedava kullanıcılar için bir takım yaptırımlar uyguluyor. Bunları zaman kısıtlaması, yüklenecek dosya boyutu kısıtlaması, indirilmeyen dosyaların silinmesi, indirme hızı kısıtlaması, aynı anda tek dosya indirme, yarım kalan indirme işlemleri için devam detseği verilmemesi, indirme yöneticisi programlarını kısıtlama olarak özetleyebiliriz. Tüm bu engellemelere rağmen Rapidshare hala dünyada en yaygın kullanılan paylaşım platformudur.

Eğer siz, ben bekleyemem, hızlı indirmek istiyorum, reklam istemiyorum diyorsanız o zaman Premium olarak nitelendirilen ücretli üyelik hesabı almanız gerekiyor. Premium hesapla hiç bir engelleme yaşamadan dosya yükleyebilir ve yüklediğiniz dosyaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

RapidShare Manager ise rapidshare internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz tüm iş ve işlemleri tek çatı altından yönetebilmenize olanak sağlayan yardımcı bir programdır. Dosya yükleme, dosya indirme, dosya sınırlama, email ile dosya gönderme, hesap açma, hesap kapatma, şifre değiştirme, rapids puan dönüşümleri, güvenlik işlemleri ve diğer tüm hesap yönetim işlemlerini bu program ile yerine getirebilirsiniz.

RMS 2 jawa tabanlı bir uygulama olup çalışması için .NET 2.0 Framework alt yapısı gerekmektedir. Programı http://rapidshare.com/rsm.html adresinden indirebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Sayfada ayrıca programın nasıl kullanılacağı ile ayrıntılı bilgi de mevcut. Yalnız bu sayfalar ingilizcedir.
indireceğiniz RMS türkçe yama dil eklentisi ile RMS 2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde RapidShare Manager 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce RapidShare Manager 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra RapidShare Manager 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.