Toplam Yükleme : 10.656.609

MAFIA II - 2 Türkçe Yama v1.0

MAFIA II - 2 Türkçe Yama v Resmi
  • Boyutu:7180 Kb.
  • Üretici:nurullah390
  • Tarih:17.09.2010
  • Bu Hafta: 1446
  • Toplam:6.216
%100 İndirin
Aciklama:
Mafia II oyunu için hazırlanmış olan %50 Türkçe yama.
Mafia I fanatiklerinin heyecanla bekledikleri Mafia II kısa bir süre önce piyasaya çıktı. Fanatikleri diyoruz çünkü oyun bunu hakeden grafik + konuları ile muhteşem. GTA türünde olan ama daha ağırbaşlı lakin senaryosu güçlü bu oyun oyuncuları tam anlamıyla büyülüyor. Oyunun benzerlerinden farkı ise 1945'li yıllarda geçtiği için nostaljik araçların olması. Bir oyun oynadığınızı unutup MAFIA'yı size yaşatması... Pek çok hayranı ilk oyunun finalinde gözyaşlarını tutamadığını çekinmeden söyleyebilmekte.
Oyun 1945 yılında kurmaca bir Amerika şehri olan Empire Bay'de geçiyor. Geçmişe dönüp Mafia'nın entirikalarla dolu dünyasına dönmek istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde MAFIA II - 2 v1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce MAFIA II - 2 v1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra MAFIA II - 2 v1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.