Toplam Yükleme : 10.655.524

Escape from Alcatraz - %100 Türkçe Yama

Escape from Alcatraz - %10 Resmi
  • Boyutu:5689 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri Ekibi
  • Tarih:25.09.2010
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:616
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunun yapımcı ve yayıncı firmaları Alcatraz'ın oynanış açısından (gerçek zamanlı taktik strateji) Commandos ve Desperados'a benzediğini belirtiyorlar. Fakat oyunda bunlara ek olarak adventure ögelerinin de bulunacağı diğer önemli notlar arasında. Örneğin eşyaları toplayıp, birleştirip başka bakinalara ekleme gibi... Alcatraz hapisanesinden kaçma planları yapacağınız oyunun diğer farklı bir yönü de gerçek 3D oluşu.Oyunceviri.com yönetimi ve Bolat tarafından Türkçeleştirilmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Escape from Alcatraz - %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Escape from Alcatraz - %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Escape from Alcatraz - %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.