Toplam Yükleme : 10.708.308

Netgate Registry Cleaner Türkçe Yama

Netgate Registry Cleaner T Resmi
  • Boyutu:100 Kb.
  • Üretici:N/A
  • Tarih:10.10.2010
  • Bu Hafta: 96
  • Toplam:445
%100 İndirin
Aciklama:
Netgate Registry Cleaner, zaman içerisinde yavaşlayan bilgisayarınızı yine ilk günlerdeki performansına yakın hızlarda çalışması için tasarlanmış bir bilgisayar bakım programıdır.

Netgate Registry Cleaner windows kayıt defteri (registry) ayarlarnızı onarır ve kayıt defterindeki sorunlu girişleri temizler. Böylece zaman içerisinde şişen windows kütüğü daha düzenli hale gelmekte ve sisteminiz daha kararlı çalışmaya başlamaktadır.

Programı kulandıktan sonra bilgisayarınızın hızında gözle görülür bir artış ve sistem çökmelerine karşı daha dayanıklı olduğunu göreceksiniz.

Netgate Registry Cleaner sahip olduğu başlangıç düzenleyicisi ve program kaldırma yöneticisi ile windows başlangıcında otomatik başlayan gereksiz programları temizleyebilir ve sisteminizde yer alan gereksiz programları kaldırmanıza yardımcı olur. Otomatik tarama ve yedekleme sihirbazı ile bilgisayarınızı belirli aralıklarla taramak için programlayabilir ve tüm bu işlemleri arkaplanda sessizce yerine getirmesini sağlayabilirsiniz.
Netgate Registry Cleaner Programının Başlıca Özellikleri
Kayıt defteri (registry) Bakım ve Onarımı
Kayıt defteri yedekleme ve geri yükleme
Başlangıç Yöneticisi (Startup Manager)
Kaldırma Yöneticisi (Uninstall Manager)
Otomatik Yedekleme (Backup)
Başlangıç yöneticisi ile windowsla birlikte otomatik olarak başlatılan programları düzenleyebilirsiniz. otomatik başlamasını gereksiz gördüğünüz programları düzenleyerek sisteminizin daha hızlı açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Windows'un program ekle kaldır yöneticisine alternatif olarak geliştirilen Kaldırma Yöneticisi, programları elle kaldırmanıza olanak sağlar. Kaldırma yöneticisi ile kaldırdığınız programlardan herhangi bir artık kalmaksızın bilgisyarınızdan temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
Program sisteminizde yaptığı tüm değişiklikleri geri alabilmek için yedekler. Eğer işlem sonrası bir sorun yaşarsanız bu yedeklerden tüm değişiklikleri geri alabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Netgate Registry Cleaner 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Netgate Registry Cleaner 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Netgate Registry Cleaner Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.