Toplam Yükleme : 10.707.973

Lord of the Rings - The Battle for Middle Earth Türkçe Yama

Lord of the Rings - The Ba Resmi
  • Boyutu:5220 Kb.
  • Üretici:Ali KAMBAK
  • Tarih:10.10.2010
  • Bu Hafta: 790
  • Toplam:2.700
%100 İndirin
Aciklama:
EA Games tarafından geliştirilip ve tasarlanmış bir strateji oyunu olan The Lord of The Rings, The Battle For Middle-Earth, Yüzüklerin Efendisi filminden esinlenerek oyun dünyasına uyarlanmış bir yapımdır.

Eğer efsane film, Yüzüklerin Efendisini izlediyseniz ve beğendiyseniz bu oyunuda severek oynayacağınıza eminiz. Oyunun kahramanları, konusu, çevresi dahil hemen hemen her şey filmle örtüşmektedir. Filmden tanıdığımız insanlar, Elfler, Cüceler, Isengard, Mordor ve Goblinler aynen oyunda da yer almaktadır. Sıkılmadan oynayacağınızı düşündüğümüz bilmeceler ve bulmacalarla dolu bir serüven sizleri bekliyor.

Lord of the Rings The Battle for Middle-earth Türkçe Yama Özellikleri

* Oyunun Tüm Menüleri ( Options, Single-Multiplayer vb. )
* Oyun Menüleri Açıklamalar ( Fareyi Üzerine Getirdiğinizde Yerler )
* Oyuna Girdiğinizde Birim Açıklamaları
* Açılan Pencereler
* Görev Açıklamaları/Görevler ( Görevli Oynadığınızda Anlıyacaksınız )
* Yardım Açıklamaları
* Online oyun bölümünün bir bölümü
* Multiplayer Bölümü
* Skirmish Bölümü
Türkçeye çevrilmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Lord of the Rings - The Battle for Middle Earth 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Lord of the Rings - The Battle for Middle Earth 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Lord of the Rings - The Battle for Middle Earth Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.