Toplam Yükleme : 10.656.026

Game Booster 2 Türkçe Yama

  • Boyutu:427 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:27.10.2010
  • Bu Hafta: 34
  • Toplam:655
%100 İndirin
Aciklama:
IObit tarafından geliştirilen Game Booster 2, popüler bir oyun hızlandırma aracıdır. Özellikle düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda modern oyunları oynarken ekranda donma ve kilitlenme gibi orunlarla karşılaşabilirsiniz.

Game Booster oyun oynarken PC'nizin performansını oyun odaklı olarak ayarlayarak ekran donması ve bilgisayar kilitlenmesi gibi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Windows işletim sistemi, siz oyun oynarken bile arka planda bazı işlemler yapmaya devam eder. Anti virüs güncellemeleri, windows otomatik güncelleştirme gibi hizmetler çalışmaya devam eder. Game Booster bu ve benzeri programları kapatarak bellekte yer açmakta ve işlemciye düşen yükü azaltmaktadır. Bu ise oyunu daha iyi şartlarda oynamanıza yardımcı olmaktadır.

Eğer sizde yeni çıkan oyunları oynamakta zorluk çekiyorsanız Game Booster 2 ile tanışmalısınız. Program sadece tek bir tıklamayla çalışır ve işlem yapmaya başlar. Game Booster işlemci üzerinde overclock yapma ve windows kayıt defteri ayarlarını değiştirmek gibi tehlikeli işlemler yapmaya gerek duymadan sisteminizi hızlandırır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Game Booster 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Game Booster 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Game Booster 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.