Toplam Yükleme : 10.707.974

Warzone 2100 Türkçe Yama

  • Boyutu:163 Kb.
  • Üretici:Ayhan GÖRGÜLÜ
  • Tarih:27.10.2010
  • Bu Hafta: 86
  • Toplam:467
%100 İndirin
Aciklama:
Warzone 2100, gerçek zamanlı (RTS) bir strateji ve taktik oyunudur. Oyun Pumpkin Studios tarafından geliştirildi ve Eidos-Interactive tarafından yayınlandı. Warzone 2100 açık kaynak kodlu olmasıyla da oyun yapımcılarına örnek teşkil ediyor.
Oyunun konusunu Yeniden Doğuş başlığıyla özetleyebiliriz. Geleceğin dünyasında 21.yüzyılın sonlarına doğru büyük nükleer savaşlar yaşanmış ve insan nesli yok olma tehlikesine girmiştir. Hayatta kalan siz ve bir kaç kişi yeni bir dünya kurmak ve yaşamak için mücadele vermek zorundasınız. Kısıtlı kaynakları kontrol etmek, üretmek, icat etmek ve savaşmak zorundasınız. Ölecek ya da hayatta kalabilmek için öldürmek zorunda kalacaksınız. Kendi evinizi kurarak yaşam mücadelesine başlayacak, çalışacak ve çalıştıklarınızı üretime harcayarak teknoloji geliştireceksiniz. En çok çalışan, en iyi saldırıyı ve en iyi savunmayı yapanlar hayatta kalabilecek.
Warzone 2100 Türkçe Yama Özellikleri
* Görevler Türkçeleştirildi
* Araştırmlar Türkçeleştirildi
* Araştırma açıklamaları Türkçeleştirildi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Warzone 2100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Warzone 2100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Warzone 2100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.