Toplam Yükleme : 10.658.744

Windows 7 Logon Screen Türkçe Yama

  • Boyutu:93 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:27.10.2010
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:370
%100 İndirin
Aciklama:
Logon Screen Windows işletim sisteminin kullanıcı giriş ekranını değiştirebileceğiniz, belirlediğiniz bir resim dosyasını açılışta gösterebileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir programdır.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra açtığınızda Browse yazan düğmeye tıklayarak bilgisayarınızdan bir resim dosyası seçiniz.

Seçtiğiniz resim dosyasının program içerisinde önizlemesi görüntülenecektir. Bu işlemden sonra Apply düğmesine tıklayarak seçtiğiniz resim dosyasını kullanıcı giriş ekranı olarak atayabilirsiniz.

Lock düğmesi ile bilgisayarı kilitleyerek seçtiğiniz resmin kullanıcı giriş ekranındaki halini görebilirsiniz.

Restore düğmesi ise yaptığınız değişiklikleri geri alarak Windows varsayılan ayarlarını geri yüklemektedir.

Not: Program sadece Windows 7 işletim sisteminde çalışmaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Windows 7 Logon Screen 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Windows 7 Logon Screen 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Windows 7 Logon Screen Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.