Toplam Yükleme : 10.656.609

Oxelon Media Converter Türkçe Yama

  • Boyutu:278 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:27.10.2010
  • Bu Hafta: 35
  • Toplam:422
%100 İndirin
Aciklama:
Video ve ses dönüşümü yapabilen okadar çok yazılım var ki insan hangisi kullanacağına karar vermekte zorlanıyor. Bu programlardan birisi de Oxelon Media Converter programıdır. Bahsi geçen programların büyük bir bölümü sev ve video formatlarını dönüştürmenin yanı sıra, film izleme, video düzenleme, ses düzenleme ve resim işleme gibi bir çok fonksiyonu bünyesinde barındırıyor. Bir çok kullanıcı sadece ses ve video formatlarını dönüştürmenin dışında diğer fonksiyonlara ihtiyaç duymuyor. Kullanıcılar programların kullanmadıkları diğer fonksiyonları için fazladan ücret ödemek istemiyorlar. Hatta mümkünse hiç ücret ödemeden bedava bir programla bu işlemleri yapmayı istiyorlar. İşte Oxelon Media Converter tam olarak bu tür kullanıcılara hitap ediyorlar. Program hem ses ve video dosya türleri arasında dönüşüm yapabiliyor hem de tamamen ücretsiz bir yazılım.

Oxelon Media Converter Programının Başlıca Özellikleri

* Ses türleri arasında dönüşüm yapabilir
* Video dosya türleri arasında dönüşüm yapabilir
* Videolardaki sesleri çıkararak sadece ses dosyası olarak kaydedebilir
* Video görüntülerinin boyutunu ve kalitesini ayarlayabilir
* Dönüştürülen dosyanın kaydedileceği klasörü seçilebilir
* Aynı anda birden fazla dönüştürme işlemi yapılabilir
* Ses ve video formatlarında kullanılan sıkıştırma seçeneklerini ayarlayabilir
* Aynı anda dönüştürülecek dosya sayısını belirleyebilir
* Dönüştürme listesini düzenleyebilir
* Dönüştürme öncesi ve sonrası dosya boyutunu görüntüleyebilir
* Dönüştüme aşamasını yüzde olarak görüntüleyebilir
* Sürükle bırak desteği

Programın Desteklediği Video Türleri
3GP, 3G2, ASF, AVI, DV, DVD MPEG2, FFM, FLV, GIF, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2 PS, MPEG2 TS, NUT, PSP, RAW YUV, RM, SVCD MPEG2, SWF, VCD MPEG1, VOB, YUV4MPEG, M1V, M2V, M4V

Programın Desteklediği Ses Formatları
AC3, AAC, AIFF, AMR, AU, FLAC, MMF, MP2, MP3, OGG, VOC, WAV

Ses ve video Codecleri (çözücüleri/sıkıştırıcıları)
BMP, DV Video, FFV1, FFV HUFF, FlashSV, FLV, GIF, H261, H263, H263+, HuffYUV, JPEGLS, Theora, XviD, LJPEG, MJPEG, MPEG1 Video, MPEG2 Video, MPEG4, MS MPEG4, MS MPEG4 V1, MS MPEG4 V2, PAM, PBM, PGM, PGM YUV, PNG, PPM, RAW Video, Real Video 10, Real Video 20, SGI, SNOW, SVQ1 Sorenson Video, Targa, TIFF, VP6, WMV1, WMV2, ZLIB, ZMBV, AC3, ADPCM IMA WAV, ADPCM MS, ADPCM SWF, ADPCM YAMAHA, FLAC, G726, AMR NB, AMR WB, AAC, GSM, GSM MS, MP3, MP2, PCM ALAW, PCM MULAW, PCM 8/16/24/32 bit, SONIC, SONICLS, VORBIS, WMA V1, WMA V2


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Oxelon Media Converter 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Oxelon Media Converter 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Oxelon Media Converter Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.