Toplam Yükleme : 10.654.573

Revo Uninstaller PRO 2.4.1 ve Türkçe Yaması

Revo Uninstaller PRO 2.4.1 Resmi
  • Boyutu:12300 Kb.
  • Üretici:terenova77
  • Tarih:29.10.2010
  • Bu Hafta: 116
  • Toplam:1.004
%100 İndirin
Aciklama:
Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek bir program kaldırma aracıdır. Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz.
Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan "Program Ekle veya Kaldır" özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı "Program Ekle veya Kaldır" bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz.

Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir. Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile kullanımı daha kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.


Genel Özellikler;

- Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
- Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.
- Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.
- İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera tarayıcıları için kullanılabilir.
- MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
- Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Revo Uninstaller PRO 2.4.1 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Revo Uninstaller PRO 2.4.1 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Revo Uninstaller PRO 2.4.1 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.