Toplam Yükleme : 10.657.387

L.A. Street Racing Türkçe Yama

  • Boyutu:16370 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:29.10.2010
  • Bu Hafta: 147
  • Toplam:1.573
%100 İndirin
Aciklama:
Sokak yarışlarında yeni bir soluk yeni bir heyecan. LA Street Racing oldukça küçük boyutuna rağmen NFS gibi popüler oyunlara kafa tutabilecek nitelikte bir oyundur. Need for Speed: Underground serisiyle tanıştığımız gece yarışları LA Street Racing oyununda da öne çıkan özelliklerden birisidir. Test Drive Unlimited ve NFS gibi oyunları deneyenler e L.A. Street Racing'i de denemelerini tavsiye ediyoruz.

Gerçek araba görünümünde tasarlanmış yarış arabaları ve gerçek ortamlarda hız limitlerini aşıp rakiplerinizi geride bırakmak oldukça keyif verici. Sokak sahnelerinde yer alan çöp tenekeleri ve engellere çarpmadan ilerlemek, çarptığınızda ortaya çıkan görüntü gerçek kazaları aratmıyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde L.A. Street Racing 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce L.A. Street Racing 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra L.A. Street Racing Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.